Defibriliatorių projektas

2023 / 2024 prezidentas Kęstutis Sinkevičius

defibriliatoriai Kauno Rotary klubas

2023 metais Kauno Rotary klubas miestiečiams ir miesto svečiams padovanojo du visiškai automatinius Šveicariškus defibriliatorius „Schiller Fred PA-1“, kurių bendra projekto vertė siekė 3318,12 eurų.

Defibriliatoriai įrengti strateginėse miesto vietose – Kauno filharmonijoje (E. Ožeškienės g. 12) ir BEST WESTERN Santakos viešbutyje (J. Gruodžio g. 21). Klubas taip pat organizavo ir finansavo profesionalius mokymus, kad šias priemones naudoti būtų paruošti tiek vietos gyventojai, tiek organizacijų atstovai.

Projekto iniciatoriai – klubo nariai Kęstutis Sinkevičius, Mindaugas Misiūnas, Mindaugas Grigelis ir Edivinas Ernaitis, o asmeninėmis lėšomis prisidėjo klubo broliai Eduardas Černulis, Raimundas Jasinevičius, Sigitas Petkevičius, Rimantas Plungė, Vytenis Gubavičius ir Vygintas Pileckas.

Siekdami toliau stiprinti šią iniciatyvą, numatome galimybę projektą tęsti, kad kuo daugiau Kauno gyventojų turėtų galimybę gauti pirmąją pagalbą, kol atvyks medikai.